Crazy Bubbles na Paldě

Chtěli jste si někdy zkusit fotbal či hokej tou nejdrsnější možnou formou? Narážet do všeho kolem, co se hýbe a nebýt za to potrestáni? V RS Palda máte od nynějška jedinečnou možnost!

Objednejte si u nás jedinečnou zábavu! Ve spolupráci s Crazy Bubbles pro vás zajistíme individuálně laděné programy pro tyto příležitosti:

  • Teambuilding
  • Doplňek ke konferencím
  • Eventy pro soukromou klientelou
  • Soustředění pro sportovce a kluby
  • Dětské dny
  • a mnohé další

O co kráčí..

Crazy Bubbles

Crazy Bubbles

Jedná se o aktivity ve speciálních nafukovacích bublinách, ze kterých vykukují pouze nohy, aby se mohl hráč pohybovat. O bezpečnost je postaráno díky bublinám, které jsou na té nejvyšší možné kvalitativní úrovni. Spolupracujeme s projektem Crazy Bubbles právě proto, že jsou výhradními distributory programů s ryze originálními bublinami od renomovaného výrobce z Evropy. Vybavení je certifikované, atestované, zdravotně nezávadné a především bezpečné.

U nás nenajdete žádné napodobeniny z Číny a dalších zemí pochybné kvality.

Co si můžete zahrát?

Připraveny jsou 3 základní hry, které je možné doplnit až o 6 dalších!

Bublinový fotbálek – fotbal 4 vs 4. Vítězí tým, který vstřelí více gólů, ale největší odvaz je pobíhat po celém hřišti a neustále srážet protihráče na zem, kolik jich srazíte vy?

Last Man Standing – poslední zůstává. Klasická vyřazovačka v novém kabátu.

British Bull Dog – pamatujete si z dětství na jednu z nejoblíbenějších her? ANO, rybičky! Tato hra opět ožívá a dostává zcela nový rozměr. Staňte se rybářem v bublině a pochytejte (srazte na zem) všechny rybičky! Dokáže poslední rybička odolat náporu všech rybářů?

To vše a mnohé další vás s Crazy Bubbles čeká v RS Palda.

Více informací na oficiálních stránkách Crazy Bubbles.

Ukaž to všem 🙂Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.