Karavana – to nejlepší koření

WWW.KARAVANA.CZ je jedinečný E-SHOP se širokým sortimentem koření a delikates. Naleznete zde koření a kořenící směsi vlastní výroby – zásadně BEZ PŘIDANÉ SOLI A DOCHUCOVADEL. Nabídka zahrnuje běžná i exotická koření a tradiční orientální mixy, nechybí ani bylinky.

V nabídce dále najdete mnoho druhů NATURAL oříšků, sušeného ovoce BEZ KONZERVANTŮ a RAW datle. Nechybí vysoce kvalitní indická rýže Basmati, prvotřídní řecké olivy, orientální cukroví, exotická nakládaná zelenina, voňavé čaje a čajové kořenící směsi, šafrán do kávy a jiné delikatesy.  

Suroviny dovážené z meziskladů v západní Evropě jsou pečlivě vybírány s důrazem na jejich prvotřídní kvalitu. Všechny produkty jsou pro Vás BALENÉ RUČNĚ, čímž je zajištěna nejen jedinečná kontrola kvality, ale úsilí a láska vložená do této práce zaručují výjimečnost všech nabízených produktů. Dopřejte si radost z čisté přírody na Vašem talíři a ochutnejte kvalitu a exotiku produktů značky KARAVANA!

Koření od KARAVANY používáme běžně na Paldě a jsme maximálně spokojeni. Kvalita se pozná již na první pohled…..

Ukaž to všem 🙂Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.