Sraz Subaru Libero

O víkendu se u nás konal sraz Subaru Libero.

Příjezd pyšných majitelů se svými miláčky se uskutečnil v pátek odpoledne a po ubytování a společné večeři probíhal večer ve znamení společenského veselí, písní a doprovodu kytary, což si všichni patřičně užili. Přesvědčit se můžete při shlédnutí několika videí.

Subaru Libero

Subaru Libero

V sobotu po snídani se subaristi se svými kráskami vydali na vyjížďku po okolí. První zastávka byla nedaleko Paldy v místní optice Konvex, kde pro účastníky srazu byla připravena exkurze. Po té se se svými pýchami vydali na další cestu napříč Českým rájem. Především pánové si užili další zastávku v Motomuzeu v Borku pod Troskami. Později v nedalekých Radvánovicích probíhala na parkovišti soutěž ve slalomu. Denní výlet byl zakončen okružní jízdou z Radvánovic přes Hrubou Skálu, Sobotku a poslední zastávkou se staly Trosky.

Subaru Libero- Dražba

Subaru Libero- Dražba

Po návratu na Paldu se všichni sešli u společné večeře. Hřeb večera přišel s dražbou. Dražily se věci různé, od deštníků až po notebook, a všichni přihazovali patřičně hlasitě a s vervou. Poslední večer samozřejmě nesměla chybět ani tombola, z které v mžiku nezbylo nic. Večer se uzavřel příjemným posezením, zpěvem písní a vyprávěním zážitků.

 

Při nedělním odjezdu se z pohodového prostředí odjíždělo všem těžko, ale úsměv na tváři z vydařeného víkendu nezmizel nikomu. Pokud jste tedy v neděli potkali na silnici Subaru Libero, možná právě jelo od nás.

Všem účastníkům přejeme mnoho dalších příjemně strávených chvil a příště na shledanou.

Ukaž to všem 🙂Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.