Šťastná země – místo pro děti

Šťastná země,

příhodné jméno pro přírodní, zábavní, dětský areál, který se nachází na hranici obce Radvánovice. Z Paldy je vzdálena pouhých 5 kilometrů, takže ideální například pro cyklo či turistické výlety i s těmi nejmenšími.

Pokud svým dětem chcete dopřát den plný zábavy, neváhejte!

Slamák - Šťastná země

Slamák – Šťastná země

Ve Šťastné zemi najdete kromě dřevěných atrakcí jako hrady, prolézačky, houpačky a domečky také například: vzduchové trampolíny. Je zde také Geopark, který je nedílnou součástí areálu. Kromě lanového centra děti užijí i naučných atrakcí, dozví se něco o minerálech, horninách, drahých kamenech, které jsou součástí míst v Českém ráji.

Podle denních nabídek děti mohou využít těchto atrakcí: aquazorbing, jízdu na koních, minigolf, malování na obličej, stříkané tetování nebo výrobu kovových šperků a ražení mincí. Zatímco si děti hrají, dospělí mohou využít osvěžení a občerstvení v kiosku.

Slyšeli jste už o události Slamák?

chobotnice

chobotnice

Koná se každý rok v areálu Šťastné země, kde má již svou několikaletou tradici. Slamák se většinou koná tři týdny v srpnu, a pokud nemáte alergii na slámu, rozhodně stojí za návštěvu. Každoročně se několik mladých nadšenců vrhne do tvorby slaměných zvířat, domů, nebo pohádkových postav, které musíte vidět.

Vstupenky do areálu Šťastná země pro hosty MRS Palda se slevou přímo na naší recepci.

Ukaž to všem 🙂Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odpovězte prosím na jednoduchou kontrolní otázku - ochrana proti robotům * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.